10. února 2019

Není nad rukodělné dárky... - kalendáře pro rok 2019

Úplně jsem se zapomněla pochlubit - k vánocům dostali obojí prarodiče rukodělný papírotvorný dárek. Kalendář s fotkami vnoučat...

Byla radost je vyrábět, ale byla opravdu chyba nechat si jejich výrobu na poslední chvíli - lepila jsem je až poslední adventní víkend a ač mě celý ten tvůrčí proces moc bavil, tak to přece jenom bylo poněkud vysilující. Navíc jsem nechtěla tvořit úplně stejné kopie, byť jsem většinou vycházela ze stejných fotek, takže jsem ve výsledku stvořila 48 (jednoduchých) layoutů za dva dny. Pravda, někde byly rozdíly minimální (viz třeba únor s fotkami z bobování), ale pár stránek se lišilo úplně. Bohužel jsem si celé kalendáře nestačila ani pořádně nafotit, dodělala jsem je v podvečer předávání - na focení nějak nebyl čas.
Každopádně kalendáře se líbily, tak si hlavně musím pamatovat, že jestli je chci vyrábět i příště, tak jedině s dostatečnou časovou rezervou! :)
Podkladovým materiálem byl Nástěnný kalendář k dotvoření od PA a moc doufám, že něco podobného nám PA nachystá i na letošní vánoce! <3

  

2 komentáře:

  1. To jsi si teda mákla, děvče �� Máš je krásné a věřím, že prarodiče jsou nadšeni. ��

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Radost udělaly kalendáře velkou, tak snad ten šílený papírotvorný finiš stál za to... :)) Musím si to hlavně pamatovat pro příště - zadši dřív a v klidu!

      Vymazat