31. prosince 2015

A je tu druhé minialbum

Poté, co jsem si vyzkoušela výrobu minialba a dost se mi to zalíbilo, jsem se ke stejné myšlence pochopitelně vrátila. A vyrobila vánoční album s fotkami dětí pro svou babičku.
Stejné schéma, velmi podobné rozložení fotek. Původně jsem plánovala vcelku náhodně vybrané fotky z letošního roku, ale to je evidentně v rozporu s mým systematickým nitrem. Nakonec jsem - pochopitelně naprosto systematicky - navybírala fotky z jednotlivých měsíců a postupně je umístila na stránky - první stránka, to je leden a únor, fotkový vodopád zastupuje březen a duben, na malé poloviční stránce je květen/červen, na velké centrální červenec, druhá půlstránka reprezentuje srpen/září, podzimní mix za říjen a listopad a nakonec prosincová s kluky s motýlky.
Díky tomu rozložení (a svému systematismu) jsem pak měla vnitřní problém s tím, že celé album tvoří vánoční papíry (mimochodem, krásná sada Christmas Cheer od Echo Park) a k tomu tam cpu ty letní fotky. Tak jsem to pak zase v rámci možností maskovala, aby tam ty vločkový podklady úplně neřvaly... :)
Nakonec ještě pár samolepek zase úplně odjinud (Glitz - Hello December) a enamelových teček ve vánočních barvách, dotvořit titulní stránku a bylo hotovo - další dárek z vlastních rukou byl na světě...

Celkové rozložení stránek:


Detaily:


Žádné komentáře:

Okomentovat