5. května 2017

January - Train trip & January mix // Vlakovýlet & Lednový mix - Smashbook 01/2017

I´ve finished the January pages, finally... The bigger events are easier to scrap, but the last double page is usually the mix of smaller events and somehow it´s more difficult to prepare - decide what to show and how...

Left page uses the original smashbook background - I liked the big dots. Even though the color combination with blue train and purple seats in the train was beyond the perfect, I took it as a challenge. Dug out some purple paper, mixed it with the red one and used the "Traveling" set from PA with perfect cut-outs, black stickers and letters in grey. (Too late I´ve found out that the date isn´t correct as it should say 28.1.2017 - have to fix that!)

Right page is the mix-of-the-month type of page - I put all the "smaller important things" on one photo and added some journaling on the hidden tab. The other picutre at the bottom shows the paper craft items I made during January - as I took care of my sick kid, there was a bunch of them. The entire page is made from Amy Tangerine collection "Oh happy life" - I just tried to use mainly the blue-green shades combined with some yellow and pink. The yellow stripe in the middle nicely highlight the title saying "January 2017".
* * *
Tak jsem konečně dolepila celý leden... Jednotlivé větší akce se mi vždycky dělají snadněji - na poslední dvoustranu připadne vždy nejsložitější příprava - velké rozhodování, co a kam...

Levá stránka má původní podklad, velké puntíky se mi moc líbily. Ale barevně to teda moc nevypadalo - modrý vlak, fialové sedačky, ale snažila jsem se s tím nějak popasovat. vyhrabala jsem fialový papír (jeden z mála) a nakombinovala ho s červenou a neutrálními prvky z cestovatelské sady od PA - šedou abecedu, černé nálepky a šedé výseky. (Ano, a až příliš pozdě jsem zjistila, že mám na stránce špatně datum - má tam být 28.1. nikoliv 28.2., achjo!)

Pravá stránka ukazuje všechny manší, ale důležité události daného měsíce. Vyrobila jsem koláž a přidala trochu povídání na kartičku pod fotkou. Spodní fotka pak ukazuje všechny mé papírové výtvory za leden - vzhledem k tomu, že jsem se doma starala o maroda a měla tudíž volného času poměrně dost, není jich úplně málo. :) Celá stránka je vytvořená z papírů kolekce Amy Tangerine "Oh happy life" - jen jsem se tentokrát snažila upřednostnit modré a zelené tóny na úkor výraznějších barev. Jen titulek "Leden 2017" jsem zvýraznila žlutým pruhem.
...Levá stránka s vlakovýletem (a špatným datem, žere mě to :)):
Pravá stránka s lednovým mixem a spoustou barev: Žádné komentáře:

Okomentovat