2. června 2017

#12months12swaps - May bag-flip book

Another month is over and here´s another creation done for the #12months12swaps group. The May´s theme was flowers, the form was bag-flip. Again something new... :)

This was my first bag-flip - I wasn´t sure how to do it but I knew which materials I want to use - I loved the collection called Simple life from Pebbles. I´ve decided to create three pockets - one inside another. The biggest one contains a letter, the smaller ones are filled by stickers and tags and other material. Decoration was done by 3x4 cards, smaller pieces of paper, puffy stickers and wooden pieces. I loved a lot the result, the pockets fits perfectly one into another - the only weakness was that only a few items fit inside and I had to pack a lot of things separately. But the collection itself is amazing! :)
* * *
Další měsíc je za námi a je tu další výtvor pro skupinu nazvanou #12months12swaps. Květnové téma znělo: květiny, forma: bag-flip. Opět něco nového, další poprvé... :)

Můj první bag-flip. Neboli papírové dílo vytvořené z papírového sáčku. Nebyla jsem si přesně jistá, jak na to, ale věděla jsem, jaký materiál chci použít - moc se mi líbila kolekce Simple life od Pebbles. Nakonec jsem se rozhodla vyrobit tři různé kapsy, které se daly vložit jedna do druhé. V té největší byl dopis, menší byly plné samolepek a visaček a dalšího materiálu. Vše jsem ozdobila 3x4 kartičkami, proužky papírů (vzorovanými bannery), plastickými samolepkami a dřevěnými výseky. Výsledek vypadal skvěle, kapsy do sebe krásně zapadaly - jediným nedostatkem bylo, že se toho do nich moc nevešlo a kupu věcí jsem musela přibalit extra. Ale s celou kolekcí se vyrábělo jedna radost!

 


Žádné komentáře:

Okomentovat