19. července 2017

February - Andromeda & February mix // Andromeda & Únorový mix - Smashbook 02/2017

Another Smashbook page to show - this was made earlier, but some final touches were done recently and it´s finally completely finished. Whole February is finished. Well, good job, just five more months to go... :D

I was quite sure about the right page - it was intended as February mix with photo collage of various (smaller) memories. I´ve used some parts of Feb/March PA Card kit (mainly the papers) and the majority of the decoration is done with April PA Page kit (the alphabet was SO perfect and the little cutie with the camera - ah!). The journaling is hidden under the photo, so nothing more was needed. 

The left part was a bit more tricky - at the end I´ve decided to show there our actual sci-fi bedtime story (we used to watch Stargate, then Stargate Atlantis, then Battlestar Galactica) - Andromeda. It´s not new, it´s even not so good, but my son loves the ship (and to be honest, me too). So some pics are showing the Andromeda ship and crew, some details are (again) hidden on a small tag below the picture. Almost no decoration so far. 

And now, up to the next months...
* * *
Je tu další dvoustránka ze Smashbooku - stránku mám udělanou už delší dobu, ale nějaké poslední úpravy jsem udělala až teď nedávno, tak teď už je úplně hotová. A tím pádem i celý únor. No, dobrá práce, už mi zbývá jen dohnat těch pět zbývajících měsíců :D

Ohledně pravé stránky jsem měla jasno - mix únorových fotek na koláži, kde jsou zachyceny všechny "menší" zážitky. Použila jsem na ni první PA Card kit (hlavně papíry) a většina zdobení zase pochází z dubnového PA Page kitu (abeceda byla naprosto dokonalá stejně jako zvířátkové nálepky - ach!) Popis ke stránce je schovaný pod fotkou, takže nic dalšího než pár ozdob jsem neřešila.

Levá stránka byla složitější - v únoru se toho přece jen tolik neděje, tak jsem si nejdřív nebyla jistá, co na stránku vůbec dám. Nakonec jsem se rozhodla věnovat ji našemu aktuálnímu "sci-fi večerníčku" - po Stargate a Stargate:Atlantis a Battlestar Gallactice přišla na řadu Andromeda. Není to ani nový a popravdě ani ne zas tak dobrý seriál, ale Mišák miluje Andromedu jako vesmírnou loď (a po pravdě, já taky :)), tak jsem neodolala. Pár fotek s Andromedou a její posádkou, text je opět schovaný pod fotkou, dekorace minimální - stejně moc místa nezbylo. :)

A teď vzhůru do dalších měsíců...Levá stránka s Andromedou:

Pravá stránka s únorovým mixem: Žádné komentáře:

Okomentovat