6. ledna 2018

#12months12swaps - September filterbook

Well, well, how the time flies, it´s January, another year has started... I know I haven´t post anything since November, but the pre-Christmas time is always so incredibly busy! And even though I love the Christmas collection, I make very rarely any seasonal cards. So instead of anything Christmas or winter related I´m going to show you my September creation for #12months12swaps.

I think it´s very clear that the September theme was "Back to school" and the form was set to filterbook. To be honest, filterbooks are surely not my favorite. Plus I was convinced that the shape doesn´t go well with the theme either. But I was determined to do my best. I´ve used a mixture of all school material I´ve found in my stash, there are three or four different collections combined and I was surprised how well they all go together. Not much to describe - see the pictures. :)
* * *
Ach jo, to to ale letí. Už je leden, začal nový rok... Vím, že jsem tu toho poslední dobou moc nepublikovala, ale když ta předvánoční doba je vždycky tak náročná! A ačkoliv mám vánoční sady a kolekce moc ráda, tak vánoční přání poslední dobou téměř nevyrábím. Takže místo čehokoliv vánočního nebo alespoň zimního tu pro vás dnes mám své dílko pro #12months12swaps ze září.

Je zřejmé, že téma znělo "Zpátky do školy" a forma byla zadána jako filterbook. Upřímně, filterbooky nemám v oblibě. Navíc mi přišlo, že se filterbook s tím bizarním tvarem ke školní tématice vůbec nehodí. Ale jako obvykle jsem byla odhodlaná poprat se s tímhle poněkud zapeklitým úkolem co nejlíp. Použila jsem směs školního materiálu, co jsem u sebe našla, jsou to tři nebo čtyři různé kolekce dohromady. Samotnou mě překvapilo, jak dobře to všechno dohromady fungovalo. dál není moc co popisovat, prostě se podívejte na fotky. :)2 komentáře:

 1. Říkala jsem si, co je to za divnej tvar a proč se tomu proboha říká filterbook. Pak jsem si poposedla :D
  Vypadá to moc dobře a vůbec bych neřekla, že materiály nejsou z jedné kolekce. Nejvíc mě ale dostal ten atom s enamelkovým jádrem.
  A při představě, že mi řekneš Keep calm and do your homework jsem se normálně snad i naštvala :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík za komentář! Úplně jsem zapomněla filterbook vysvětlit, ale jsem ráda, že sis na to přišla sama. :))
   Jinak ten Keep calm mi taky přijde kapku uhozenej, tak jsem ho právě místo syslení použila :D :D
   Osobně nejvíc miluju tu "matematickou" stránku s tím velkým "1+1" - ten podkladovej papír byl hrozně zajímavej...

   Vymazat