22. února 2017

PA birthday challenge - Výzva k narozeninám PA

Last Saturday my beloved Papero Amo celebrated 4th birthday, so, obviously, I couldn´t miss the birthday challenge...

The task was to create a lift of one of the scrapbook pages made by PA girls. I liked very much the first page plus I really wanted to use the February page kit, I only had to wait for the idea. And it came. :) I´ve decided to use the pictures from my father´s birthday party, go with whale paper (yay!) and saying "really huge party". 
I had to print the pictures in black and white as the restaurant was painted bright orange which didn´t go well with the background paper I chose. I´ve framed the pictures in light blue paper and glued them to the right places. Then the real challenge has started, as I´m not very good in decorating the pages and usually use only very few items. This time I went wild with the shrubbery and to be honest, I loved it! :D My big inspiration source is what Silvie from PA can do with these, love that. 
Then I´ve added the hexagons with hearts and that was it - my second ever 30″page was ready.
* * *
V sobotu slavilo mé milované Papero Amo čtvrté narozeniny, tak jsem pochopitelně nemohla chybět u jejich narozeninové výzvy...

Zadáním bylo vytvořit lift některé ze scrapbookových stránek, které vyrobily dámy z PA v rámci své "tiché pošty". Líbila se mi hned ta první první od Valerie a chtěla jsem na tuto výzvu použít materiál z February page kitu, teď to jen chtělo počkat si na ten správný nápad. ...který přišel :) Rozhodla jsem se použít fotky z oslavy narozenin mého tatínka, kde jsem díky hlášce "opravdu velká oslava" mohla použít i velrybí papír (<3).
Fotky jsem nakonec musela vytisknout černobíle - restaurace, kde se slavilo, byla totiž vymalovaná tak ostrou oranžovou, že se to k mnou zvoleným papírům vůbec nehodilo. Fotky jsem podlepila světle modrým papírem a přilepila je obě na správná místa. A pak začala ta pravá výzva - nejsem příliš dobrý "zdobič" stránek, obvykle použiju jen pár věcí a další už se mi tam nehodí. Tentokrát jsem se ale řádně vyřádila se vším tím "roštím" z kitu a popravdě, moc jsem si to užila! :D Velkou inspirací mi pochopitelně byla Silvie z PA - ta to s ozdobami opravdu umí.
A pak už jen dva srdíčkové hexagony a bylo - moje v pořadí teprv druhá třicítka byla hotová.

Žádné komentáře:

Okomentovat