6. listopadu 2018

Pocket letter 60 - Forever fall - PA Page kit 10/2018

The pocket letter was successfully delivered, so it can be shown here - another creation out of October PA Page kit a.k.a. Forever Fall collection from Simple stories.

Not much to say here, working with this collection was a pure bliss for me. To create a pocket letter I´ve always use the little bits and pieces remaining on the table after the larger projects are done. Still, every card is a  perfect mini layout on its own which helps to get the perfect set at the end. And that´s basically the reason why I love to make the pocket letters... <3
* * *
Tak už vím, že tento pocket letter úspěšně dorazil na místo určení, tak už jej mohu ukázat i zde - další dílko vytvořené z říjnového PA Page kitu neboli z kolekce Forever Fall od Simple stories.

Není tu moc co popisovat, z předchozích příspěvků je zřejmé, že práce s touto kolekcí pro mě byla radost od začátku do konce. Na tvorbu pocket letters přijde řada vždy až nakonec, až po těch velkých projektech, protože na ně mohu využít veškeré zbytky papírů i ozdob, které mi na stole zbyly. Každá kartička je miniaturním layoutem sama o sobě, ale navíc každá z nich pomáhá utvářet pocket letter jako celek. A právě proto je pro mě jejich tvorba taková radost... <3Žádné komentáře:

Okomentovat